Nasza Oferta

Niepubliczne Przedszkole Bajkowe funkcjonuje od dnia 1 września 2013r.

To od podstaw zbudowana nowa placówka, spełniająca najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.  Jest to 1-piętrowy budynek wyposażony w kompleks interaktywnych, kolorowych urządzeń ogrodowych, dostosowanych do wieku dzieci .

Przedszkole posiada 2 parkingi co zapewnia bezpieczny dojazd dla rodziców .  Obiekt jest wyposażony w  profesjonalny system monitoringu całodobowego , system alarmowy oraz w system oddymiania grawitacyjnego . Woda spożywana przez dzieci jest uzdatniana za pomocą  filtracji .

Sale przedszkolne są klimatyzowane ( głównie w okresie letnim ) , co zapewnia komfortowy pobyt w przedszkolu w dni upalne.  W celu podniesienia bezpieczeństwa dzieci  dywany w salach są termicznie dezynfekowane bez środków chemicznych za pomocą parownicy .

Gwarantujemy bezpieczny i przyjemny pobyt dzieci w przedszkolu, które znajduje się z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta.

Tu maluchy zdobywają swoje pierwsze doświadczenia, uczą się samodzielności, współpracy w grupie, stają się bardziej tolerancyjne i otwarte na otaczający je świat. Stawiamy na to, aby nauka była zabawą a zabawa przyjemnością. Sprawiamy że dzieci w placówce czują się akceptowane, lubiane i szczęśliwe. Naszym celem jest wszechstronny rozwój dzieci. W przedszkolu panuje miły nastrój, dzieci szybko adoptują się do nowych dla siebie warunków i z przyjemnością chodzą do przedszkola.

W naszym przedszkolu wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia technologii multimedialnej w edukacji, a mianowicie monitory interaktywne. Jest to pomoc dydaktyczna, która wspomaga pracę nauczyciela oraz ukierunkowuje dziecko na celowe i efektywne wykorzystanie możliwości współczesnych osiągnięć technologicznych  poprzez możliwość pracy bezpośrednio na ekranie. Dzięki monitorom interaktywnym zajęcia są urozmaicone i pozwalają dzieciom na zdobywanie kompetencji cyfrowych przez zabawę.

Zapewniamy równy dostęp do zajęć dodatkowych organizowanych w przedszkolu.

Przedszkole bierze udział w różnego rodzaju projektach między innymi : ” Dotknij, poczuj, zobacz”, „Kodowanie na dywanie”.

Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie naszych wychowanków do podjęcia nauki w szkole. Uczymy też, jak osiągać sukcesy, ale i jak znosić porażki.

Do naszego przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Czynne jest od 7.00 do 17.00.

Zapewniamy:

• 3 posiłki dziennie ( śniadanie i podwieczorek przygotowywany przez przedszkole, obiad z kateringu) promujemy zasady zdrowego żywienia,

• realizację podstawy programowej,

• język angielski codziennie,

• zajęcia z wykorzystaniem monitora interaktywnego,

• zajęcia taneczno-rytmiczne,

• zajęcia plastyczne i techniczne,

• zajęcia doświadczalne „Akademia eksperymentów”,

• zajęcia multimedialne,

• zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

• zajęcia z kodowania,

• warsztaty teatralne,

• zajęcia kulinarne,

• religię (za zgodą rodziców),

• zajęcia specjalistyczne z logopedą,

• zajęcia z psychologiem,

• programy adaptacyjne dla dzieci,

• wycieczki, teatrzyki,

• bajkoterapię,

• spotkania z ciekawymi ludźmi,

• wiele innych ciekawych zajęć.

RYTMIKA

JĘZYK ANGIELSKI