Nasza Oferta

Niepubliczne Przedszkole Bajkowe funkcjonuje od dnia 1 września 2013r.

To od podstaw zbudowana nowa placówka, spełniająca najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.  Jest to 1-piętrowy budynek z atrakcyjnym placem zabaw. Znajduje się z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta.

Tu maluchy zdobywają swoje pierwsze doświadczenia, uczą się samodzielności, współpracy w grupie, stają się bardziej tolerancyjne i otwarte na otaczający je świat. Stawiamy na to, aby nauka była zabawą a zabawa przyjemnością. Sprawiamy że dzieci w placówce czują się akceptowane, lubiane i szczęśliwe. Naszym celem jest wszechstronny rozwój dzieci. W przedszkolu panuje miły nastrój, dzieci szybko adoptują się do nowych dla siebie warunków i z przyjemnością chodzą do przedszkola.

Zapewniamy równy dostęp do zajęć dodatkowych organizowanych w przedszkolu.

Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie naszych wychowanków do podjęcia nauki w szkole. Uczymy też, jak osiągać sukcesy, ale i jak znosić porażki.

Do naszego przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Czynne jest od 7.00 do 17.00.

Zapewniamy:

• 3 posiłki dziennie ( śniadanie i podwieczorek przygotowywany przez przedszkole, obiad z kateringu) promujemy zasady zdrowego żywienia,
  • realizację podstawy programowej,
  • język angielski codziennie,
  • zajęcia taneczno-rytmiczne,
  • zajęcia plastyczne i techniczne,
  • warsztaty teatralne,
  • zajęcia kulinarne,
  • religię (za zgodą rodziców),
  • opiekę logopedy oraz psychologa,
  • programy adaptacyjne dla dzieci,
  • wycieczki, teatrzyki,
  • bajkoterapię,
  • spotkania z ciekawymi ludźmi,
  • wiele innych ciekawych zajęć,
  • atrakcyjny ogród przedszkolny,
  • bezpieczny parking dla rodziców.

Rytmika

Język Angielski