Nasza Oferta

Niepubliczne Przedszkole Bajkowe funkcjonuje od dnia 1 września 2013r.

To od podstaw zbudowana nowa placówka, spełniająca najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.  Jest to 1-piętrowy budynek z atrakcyjnymi placami zabaw wyposażonymi  w kompleks interaktywnych, kolorowych urządzeń ogrodowych, dostosowanych do wieku dzieci . Znajduje się z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta.

Tu maluchy zdobywają swoje pierwsze doświadczenia, uczą się samodzielności, współpracy w grupie, stają się bardziej tolerancyjne i otwarte na otaczający je świat. Stawiamy na to, aby nauka była zabawą a zabawa przyjemnością. Sprawiamy że dzieci w placówce czują się akceptowane, lubiane i szczęśliwe. Naszym celem jest wszechstronny rozwój dzieci. W przedszkolu panuje miły nastrój, dzieci szybko adoptują się do nowych dla siebie warunków i z przyjemnością chodzą do przedszkola.

Zapewniamy równy dostęp do zajęć dodatkowych organizowanych w przedszkolu.

Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie naszych wychowanków do podjęcia nauki w szkole. Uczymy też, jak osiągać sukcesy, ale i jak znosić porażki.

Do naszego przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Czynne jest od 7.00 do 17.00.

Zapewniamy:

• 3 posiłki dziennie ( śniadanie i podwieczorek przygotowywany przez przedszkole, obiad z kateringu) promujemy zasady zdrowego żywienia,

• realizację podstawy programowej,

• język angielski codziennie,

• zajęcia taneczno-rytmiczne,

• zajęcia plastyczne i techniczne,

• warsztaty teatralne,

• zajęcia kulinarne,

• religię (za zgodą rodziców),

• opiekę logopedy oraz psychologa,

• programy adaptacyjne dla dzieci,

• wycieczki, teatrzyki,